Karlova Studánka 12

793 24 Karlova Studánka

+420 554 772 014

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Několik důvodů proč nerezervovat pobyty k nám přes zprostředkovatele (Booking.com atd.)

Několik důvodů proč nerezervovat pobyty k nám přes zprostředkovatele (Booking.com atd.)Vážení klienti, zasíláme několik důvodů proč nerezervovat pobyt k nám přes Booking nebo jiné zprostředkovatele, ale přímo přes náš web www.hoteldzban.cz
1. Nikdy po Vás nechceme údaje vaši platební karty. Booking ano.
2. Nechceme po Vás celou platbu předem. Zprostředkovatel a to hlavně CK, po Vás chtějí uhradit celý pobyt předem.
- My vyžadujeme zálohu převodem pouze ve výši první noci.
- V případě, že dojde k nějakému problému, že zprostředkovatel zkrachuje (slevové portály, CK atd.), nebo dojde k uzavření hotelů tak jako během Covidu, musíte peníze vymáhat od zprostředkovatele, který drží Vaši platbu.
3. Přes nás, můžete zrušit rezervaci ještě týden před příjezdem. Zálohu Vám poté ihned vracíme zpět.
4. V případě dotazů ohledně vaši rezervace nemusíte volat zprostředkovateli ale přímo nám. V případě Bookingu, se většinou ani nedovoláte, nebo Vás přepojí na zahraniční infolinku. Často se stává, že nám volají klienti, kteří neví jak na Bookingu změnit, nebo zrušit svoji rezervaci. V tomto případě, kdy máte rezervaci přes zprostředkovatele, Vám nemůžeme nijak vyhovět.
5. Náš hotel nabízí na webu vlastní online rezervaci, takže zjistíte ihned dostupné pokoje v požadovaném termínu. Není tedy důvod vyhledávat rezervaci přes zprostředkovatele.
6. Přes zprostředkovatele nenabízíme všechny pokoje, které máme volné. Může se tedy stát, že při hledání pokojů přes zprostředkovatele zjistíte, že není volno. Přitom ale můžeme mít ještě 5 volných pokojů, které nabízíme na přímo.
7. Cena pokoje je většinou přibližně stejná, nebo i nižší, něž nabízí zprostředkovatel.
8. Ušetříte hotelu 15% za provizi, kterou hotel zaplatí z Vaši rezervace. Podpoříte tím hotel a neplatíte zbytečně zahraničnímu zprostředkovateli, který pro Vás nic navíc neudělá.
-Jen pro informaci, náš hotel platí v průměru 100.000 Kč měsíčně ????za provize různým zprostředkovatelům ???? Tyto peníze, bychom mohli raději investovat na modernizaci hotelu a služeb.
A Přitom stačí při vyhledání zadat adresu www.hoteldzban.cz a to je vše co musíte udělat ????
Děkujeme za pochopení.

Kontakty

Karlova Studánka 12

793 24 Karlova Studánka

Telefon: +420 554 772 014

Mobil: +420 734 428 536

E-mail: hoteldzban@seznam.cz


ADR:
ČOI se sídlem Štěpánská 44, 120 00 Praha, IČO 000208869, internetová adresa http://www.coi.cz, bližší info na web stránkách adr.coi.cz je kontaktním místem podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 524/2013 ze dne 21.května 2013 o řešení spotřebitelských sporů je určena pro řešení spotřebitelích sporů (tzv.ADR)